Girişimcilik yönümüzü ustalık ve modern işletme sistemleri ile harmanlayarak Tekirdağ Marmaraereğlisi pasta ve pastane sektörüne adım atan firmamız; siz değerli müşterilerimizin damak tatlarınıza hitap eden her türlü unlu mamulleri günlük ve taze olarak üreterek yine siz değerli müşterilerimizin beğenisine fırın cafe konsepti ile sunmaktadır. Pastanemiz özel tasarım ve baskı pasta çeşitleri ile bölgemizin en meşhur unlu mamuller üreticisidir. Dolayısıyla pastanemizde yaş pasta ve kuru pasta çeşitlerimiz başta olmak üzere her türlü unlu mamulümüz ile bu alandaki ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamaktayız.

Pastanemizde günlük ve taze olarak simit, poğaça, kurabiye, börek ve sütlü tatlı çeşitlerimizin üretimi yapılmaktadır. Üretimler kendi bünyemizde olmakla birlikte imal aşamasında her türlü gıda güvenliği kontrolünden geçerek imal edilmektedir. Bununla birlikte unlu mamullerimizin üretiminde taze, günlük ve doğal malzemeler güvenilirliği bilinen yerlerden tedarik edilerek getirtilmektedir.

Üretimini yaptığımız tüm unlu mamullerimiz lezzetini yılların kazandırdığı fırıncılık ustalığımızdan almaktadır. Dolayısıyla pastanemize her türlü özel gününüz, düğün, nişan, evlilik yıldönümü, doğum günü vb. gibi özel anlarınız için butik pasta siparişi verebilirsiniz. Resim baskılı pasta modellerimiz ile ister çizgi film karakterlerini isterseniz kendinizin ya da sevdiklerinizin fotoğraflarınızı pastanın üzerine baskı yaptırabilir ve pastanızı özelleştirebilirsiniz.

Marmara Cafe olarak müşterilerimizin bize atfettiği değeri koruyarak ve sektörün gerektirdiklerini titizlik ile gerçekleştirerek hizmet vermeye devam etmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda siz değerli kaliteyi, mutluluğu ve lezzeti paylaşmaya devam edeceğiz.